Nasi geolodzy w Radiu Kraków

20.04.2017
W środę 5 kwietnia 2017r. profesor Joachim Szulc oraz nasz doktorant mgr inż Klaudiusz Salamon byli gośćmi programu "Przed Hejnałem" emitowanego na antenie Radia Kraków...
więcej o Nasi geolodzy w Radiu Kraków

13.04.2017
Miło nam poinformować, że nasz student p. Piotr Burger został laureatem konkursu: Uniwersytetu Jagiellońskiego i Jeremi Kroliczewski Education Trust Scholarship na stypendium "International Summer Schools 2017" na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Konkurs stypendialny obejmował dotychczasowe osiągnięcia, średnią ocen, oceniany list motywacyjny oraz oficjalną rozmowę z Uniwersytetem w Cambridge.
więcej o Piotr Burger stypendystą "International Summer Schools 2017" na Uniwersytecie Cambridge

Jurassica XIII Conference

07.04.2017
W dniach 19-23 czerwca 2017 roku, w Kościelisku koło Zakopanego odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona zagadnieniom okresu jurajskiego JURASSICA XIII, współorganizowana przez pracowników Instytutu Nauk Geologicznych UJ. Więcej szczegółów na temat konferencji na stronie internetowej: http://www.jurassica.pl/