Piotr Burger stypendystą "International Summer Schools 2017" na Uniwersytecie Cambridge

Miło nam poinformować, że nasz student p. Piotr Burger został laureatem konkursu Uniwersytetu Jagiellońskiego i Jeremi Kroliczewski Education Trust Scholarship na stypendium "International Summer Schools 2017" na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Konkurs stypendialny obejmował dotychczasowe osiągnięcia, średnią ocen, oceniany list motywacyjny oraz oficjalną rozmowę z Uniwersytetem w Cambridge.

Ponadto należy nadmienić, że p. Piotr Burger był również laureatem zeszłorocznego konkursu "BEST UJ PRESENTATION 2016", organizowanego podczas Tygodnia Jakości Kształcenia na naszym Uniwersytecie. Nagrodzona prezentacja dotyczyła szczelinowania hydraulicznego.

Serdecznie gratulujemy!!

Data opublikowania: 13.04.2017