17.03.2017
Miło nam poinformować, że Uniwersytet Jagielloński znalazł się w gronie laureatów XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego między innymi dzięki filmowi promującemu studia geologiczne naszego studenta Pana Mateusza Smolenia. Gratulujemy!
więcej o "Geologia" Mateusza Smolenia nagrodzona na XXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym

Profesor Alfred Uchman członkiem korespondentem PAN

15.12.2016
Profesor dr hab. Alfred Uchman, wieloletni pracownik ING UJ, kierownik Zakładu Geodynamiki i Geologii Środowiskowej znalazł się wśród 34 nowych członków korespondentów Polskiej Akademii Nauk wybranych podczas 133. Zgromadzeniu Ogólnego PAN w dniu 1. grudnia 2016 r.. Profesor Uchman został wybrany do Wydziału III Nauk Ścisłych i Nauk o Ziemi.
więcej o Profesor Alfred Uchman członkiem korespondentem PAN

Wyniki konkursu SONATA 11

15.12.2016
W wyścigu o granty mamy 100% skuteczność :) Konkurs SONATA 11 Narodowego Centrum Nauki → dr Michał Stachacz 264 550 PLN Brawo! Tak trzymać i świecić przykładem młodszym.
więcej o Wyniki konkursu SONATA 11