Uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2020/2021 na Wydziale Geografii i Geologii UJ

Szanowni Państwo, Zapraszam na Uroczystość Inauguracji roku akademickiego 2020/2021.

Uroczystość odbędzie się w dniu 2 października 2020 r. (piątek) o godzinie 14.00. W Auli Zespołu Dydaktyczno-Bibliotecznego zgromadzi się ograniczona grupa reprezentantów społeczności studenckiej.
Zapraszam do zdalnego uczestnictwa poprzez dołączenie do spotkania w MS Teams, informacje techniczne zostaną przekazane w późniejszym terminie.

Plan Uroczystości:

1. Rozpoczęcie i powitanie – Dziekan WGiG prof. dr hab. Marek Drewnik
2. Wystąpienie – Prodziekan WGiG ds. studenckich dr hab. Patrycja Wójcik-Tabol, prof.UJ
3. Ślubowanie
4. Wystąpienia przedstawicieli Samorządu Studenckiego WGiG, studenckich kół naukowych (Koła Geografów UJ i Koła Geologów UJ) oraz organizacji EGEA
5. Wykład inauguracyjny pt. Czy rozwój może być zrównoważony? Wygłosi prof. dr hab. Bolesław Domański

Dziekan Wydziału Geografii i Geologii UJ

/prof. dr hab. Marek Drewnik/