Geospacer po Kampusie UJ z okazji Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2019

Poznaj wyjątkowy krajobraz otaczający nasz Wydział!

Serdecznie zapraszamy do udziału w spacerze zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Krajobrazu, który odbędzie się w dniu 20 października 2019 r. na Kampusie 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W programie wydarzenia przewidziany jest spacer po dachu Instytutu Nauk Geologicznych podczas którego zostaną omówione najważniejszych elementy budowy geologicznej Krakowa oraz gra terenowa podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z krajobrazem Kampusu 600-lecia Odnowienia Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Zbiórka przed budynkiem Instytutu Nauk Geologicznych UJ, ul. Gronostajowa 3A, 30-387 Kraków (50°01'36.4"N 19°54'11.9"E) godzina 13:00.

Wydarzenie zorganizowane jest przez Wydział Geografii i Geologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Informacje dostępne są na stronie: https://www.gdos.gov.pl/dzien-krajobrazu