Konkurs NASZA ZIEMIA – ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO

W wyniku porozumienia między Państwowym Instytutem Geologicznym a naszym Uniwersytetem, laureaci szkół ponadgimnazjalnych konkursu geologicznego „NASZA ZIEMIA – ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO"  zapewnili sobie indeksy w Instytucie Nauk Geologicznych UJ. Gratulujemy!

Tegoroczny ogólnopolski finał konkursu 31 maja 2019 r. w siedzibie Muzeum Geologicznego Państwowego Instytutu Geologicznego - PIB. W tym roku hasłem przewodnim konkursu była „Potęga żywiołów Ziemi”.

Szczególy konkursu na stronie: https://www.pgi.gov.pl/aktualnosci/display/11557-final-konkursu-nasza-ziemia-srodowisko-przyrodnicze-wczoraj-dzis-i-jutro.html

Foto: pig.gov.pl