Dzień Dziecka w ING UJ!

Koło Naukowe Geologów Studentów UJ wraz z zespołem organizacyjnym  z ogromną przyjemnością zaprasza do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka, które odbędzie się 1 czerwca w  Instytucie Nauk Geologicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie przy ul. Gronostajowej 3a w godzinach od 9:00 do 15:00. W planach wydarzenia przewidziane są liczne atrakcje m.in. pokaz skał i skamieniałości z różnych stron Świata, pokaz minerałów i ich zastosowania w życiu codziennym, obserwacje pod mikroskopem mikroskamieniałości, skał i minerałów, pokazy erupcji wulkanu Jagiellonius, pokaz smokersa, konkursy i zabawy z nagrodami oraz wiele innych!
Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów klas podstawowych szkół krakowskich.

Zespół organizacyjny

Data opublikowania: 29.05.2017